Keltomanovy stránky

věnováno věčnému odkazu keltského etnika pro současnost

Návštěvní knihy

Archiv

Aktuálně

Keltská noc

Keltská noc

RSS

RSS

Hodnocení

Zjistit Google Pagerank, S-rank a Jyxorank

Sdílení

Bookmark and Share

Rok 2010

Keltoman v televizi

Před dvěma týdny jsem dostal pozvání Brněnské televize (btv) jako host do pořadu Vlna z Brna a já ho přijal. Dnešek pak byl pro mne mimořádným dnem: Přišel jsem do televizního studia na své první natáčení v životě. Na stolek jsem s pracovníky studia naaranžoval několik zajímavých předmětů ze své sbírky, z nichž některé, jako hlavu heroa z Mšeckých Žehrovic, mečík či pohanské kolo roku můžete znát z mých starých stránek. Upevnili mi malý bezdrátový mikrofon a usadili naproti sympatické moderátorské dvojici. Rozsvítily se červené kontrolky na kamerách a nápis "Nevstupovat" na dveřích do studia. Poté jsem odpovídal a reagoval na dotazy Veroniky a Michala. Z tohoto materiálu bude sestříhán cca 15minutový dokument, možná proložený i fotkami, které jsem dodal na flashce. Jaké to nakonec bude? Sám jsem na to zvědav :-)

Chtěl bych tímto poděkovat nejen paní Haně Juričkové z programového oddělení za pozvání a všem lidem ve studiu, kteří se na natáčení pořadu dnes podíleli, ale i celé btv. Cítil jsem se tam velmi dobře - v příjemném prostředí mezi příjemnými lidmi a profesionály ve svém oboru.

Tato Vlna z Brna se bude vysílat dne 17.02.2010 od 10.00 do 12.00 v premiéře, a ve stejný den večer od 20.00 do 22.00 v repríze - v celoplošné síti kabelové televize UPC na 87. kanálu a současně on-line na internetu zde. Poté si pořad můžete kdykoliv přehrát z videoarchivu (Vlna 153 ze dne 17.02.2010).
Žádné komentáře
 
Vstup do administrace