Keltomanovy stránky

věnováno věčnému odkazu keltského etnika pro současnost

Návštěvní knihy

Archiv

Aktuálně

Keltská noc

Keltská noc

RSS

RSS

Hodnocení

Zjistit Google Pagerank, S-rank a Jyxorank

Sdílení

Bookmark and Share

Keltské akce

Bran v Brně 22.10.09 - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "3344":
Iníon an Tír
To uvidíme, Keltomane a už se na to moc těším.:)

Gendos je něco, co by si člověk rozhodně neměl nechat ujít... Není nad to dopřát své duši v tomhle podzimním počasí plném spadaného listí a šeravých rán trochu toho mistrovského šamanského zpěvu a bubnů...:)

Tam v tom zpěvu a rytmu bubnů se tak snadno otevírají Brány a Cesty...
____________________________
Hinhanni
Admin
Děkuji, Stromovílo. V listopadu se jistě uvidíme na Gendosovi...
____________________________
Keltský kruh, o.s.
Iníon an Tír
Stromovíla má pocit, že její duše se odmítla vrátit a ještě zůstala tam u zpěného moře, křiku racků a divokého větru ženoucího se planinami... tam pod šeptajícími menhiry.. Tam v Bretani...

Stromovíla tiše sedí, píše a má pocit, že teď a tady dýchá vůni vřesu a mořšké brízy... vítr čechrá vlasy a na kůži je ještě pořád cítit chladivý dotek mořských vln a zasychající sůl...Taková je síla a moc Branu.Je hudba, kterou si můžete v klidu poslechnout a zanechá to ve vás dobrý pocit.. Ale Bran.. Chyť venku vítr, nech ho zavířit, nech ho zasmát se a zaslechneš v něm něco z hudby téhle bretaňské kapely. Promluv k řece a moři, zavolej na letní bouřku, zašeptej k Zemi..ať zazpívají... A to, co uslyšíš, to bude Bran.

Kdo jednou zaslechne, pochopí..

Bran to je divoká radost. Bran to je oheň. Oheň, co se rozlije žilami a probudí v duši něco nespoutaného, něco živelného...

A tělo se samo roztančí, ani neví jak, protože to, co se v něm probudilo, je silnější než rozum...Bran to je svítání nad mořem a soumrak na vysokým menhirem..Bran je prostě Hudba.. čistá, ryzí a surová.. ničím nezkalená... Je zvláštní, protože dovede promlouvat k těm největším hlubinám lidské duše. Aniž by potřebovala nějaké zbytečnosti a okrasy najde si ta hudba cestu rovnou k lidskému srdci.. Osloví v člověku něco,co v něm snad bylo vždy, jen o tom sám ani nevěděl.. a člověk má najednou pocit, že tu hudbu zná. Že je mu tak blízká a tak známá jako by byla jeho součástí už od počátku prvních dnů... Že to jeho vlastní srdce tepe v tom rytmu, že to jeho vlastní duše takhle zpívá... že vždycky zpívala...Je hudba, kterou si můžete v klidu poslechnout a zanechá to ve vás dobrý pocit.. Ale je hudba jako Bran.. Hudba, která má divokou svobodnou duši... A to jediné co byste při ní měli dělat je tančit... Tančit bezhlavě, vášnivě a bez omezení.. Protože to je ten nejlepší způsob, jak vzdát téhle hudbě čest:)
____________________________
Hinhanni

 
Vstup do administrace