Keltomanovy stránky

věnováno věčnému odkazu keltského etnika pro současnost

Návštěvní knihy

Archiv

Aktuálně

Keltská noc

Keltská noc

RSS

RSS

Hodnocení

Zjistit Google Pagerank, S-rank a Jyxorank

Sdílení

Bookmark and Share

Keltské akce

Beseda o Keltech 20.03.2010

Vše, co jste chtěli vědět o Keltech a báli jste ze zeptat... Tak se jmenovala moje první přednáška o Keltech pořádané pod záštitou Českomoravského svazu léčitelských umění, jehož jsem stal dnes členem. Uskutečnila se v sobotu 20.12.2010 odpoledne v mimořádně příjemném prostředí Centra studia zdraví Orbis Lenky Janíčkové na Příční 12, které zde chci moc poděkovat za vzornou přípravu přednáškové místnosti a vstřícnost.

Dlouho toužebně očekávané jaro vylákalo mnoho potenciálních zájemců do přírody, a tak se nás tam moc nesešlo. Ale ty, co přišly (ano, nepřišel žádný ten zájemce), mi to svým zájmem o informace i pozorností vynahradily, a já jim za to moc děkuji. Ke všem těm předmětům, které jsem měl ve Vlně z Brna na TV Brno, jsem přivezl navíc i velký meč a věrnou repliku keltského štítu.

Věřím, že je tato přednáška zaujala a třeba sem některá z nich napíše dolů do komentářů své hodnocení, až zavítá na tyto stránky :-)
Poslední komentáře
21.03.2010 11:10:19: Není toho mnoho, co by mě mrzelo víc, než to, že já jsem na Tvé přednášce nebyla, Keltomane. Snad mi...
 
Vstup do administrace